הכרויות דיסקרטיות

אתר הכרויות דיסקרטי, הכרויות דיסקרטיות

נראה כי כל מה שמעסיק את הנשים או הגברים מסתכם בתחום אחד – מציאת בני זוג. יש כאלו שמקדישים שנים רבות מחייהם למציאת החצי השני שלהם. יש כאלו חסרי המזל שלא משנה מה הם עושים, כמה הם משתדלים או משקיעים, אין הם מצליחים למצוא בני זוג "נורמליים". ולעומתם, יש כאלו שלעולם לא היו לבדם, וכל קשר זוגי שהסתיים, מיד אחריו התחיל חדש. חסרי המזל במציאת הנפש התאומה שלהם חשים כחסרי תקווה, ובודקים בציציות שלהם שאלות תהומיות, כגון – מה דפוק אצלנו, מה עשינו רע, מתי ישתנה המזל שלנו? וכיוצא בזאת. וכמובן יש את אלו שלא רוצים קשר מחייב, ולכן יבחרו בדרך של הכרויות דיסקרטיות.

לאן נעלמה המונוגמיה ובמקומה הגיעו הכרויות דיסקרטיות?

גברים או נשים שמעדיפים את הדרך של הכרויות דיסקרטיות, שוברים את כל המיתוסים על אהבה, רומנטיקה, יחסים מונוגמיים, וכיוצא בזה. אין להם כל בעיה לעשות שימוש בגוף שלהם, בתור כלי יעיל לסיפוק הנאה, אבל הם מעוניינים שלא להיחשף, ולבחור בדרך דיסקרטית. הם לא נרתעים מלפקוד מדי יום מיטה אחרת, העיקר שיבואו על סיפוקם.

כיצד פועלים אתרי הכרויות דיסקרטיות שהמוטו שמניע אותם הוא סטוצים?

אתרי הכרויות דיסקרטיות שהקו המנחה אותם הוא הכרויות לשם סקס בלבד אינם מציעים לכם הכרת בני זוג למימוש האהבה, הנישואין, הם למעשה אינם פונים ישירות ללב שלכם או של הבני זוג הפוטנציאליים שלכם, כי אם הינם פונים לנשים או לגברים שללא כל שמץ של בושה הבהירו למן ההתחלה שכל מה שמוביל אותם מתבטא רק בפגישה אחת, לשם קיום יחסי מין, ותו לא. אותם אנשים יכולים להיות נשואים, בקשר זוגי מחייב, או ממעמד מכובד, שממש אינם מעוניינים בכל חשיפה, והדיסקרטיות היא תנאי הכרחי מבחינתם.

מה כדאי לבחור – אתרי הכרויות דיסקרטיות או שמא אתרי סקס דיסקרטיים?

כל אופציה, לכאן או לכאן, קשורה לצרכים ולרצונות שלכם מהקשר הזוגי, כאשר עסקינן אודות פרופר בחירה אינדיווידואלית. במידה וחשוב לכם למצוא בני זוג למטרות סקס, אבל שיהיו עם נופח של היכרות שמהולה בקורטוב אישי, כדאי שתבחרו באופציה של אתרי הכרויות דיסקרטיות. אבל באם כל מה שמעניין אתכם נכון לרגע זה רק סטוצים ועוד סטוצים, לחוות שעות של טלטלה וסערה, ללא כל קשר אישי, מומלץ שתבחרו באתרי סטוץ דיסקרטיים.