הכרויות לעשירים

אתר הכרויות דיסקרטי, הכרויות דיסקרטיות

הכרויות לעשירים מלוות עם תחושת סיפוק, ריגוש ובעיקר כיף גדול. זוגיות עם גברים אמידים, שיציבותם הכלכלית מוכחת, תופסת מקום נכבד בסדר העדיפויות של הרבה נשים, לעומת אופי או טוב לב. המון נשים לא בוחלות באמצעים, הכל למען מטרה מקודשת, והן תרות אחרי דרכים אפקטיביות לקשור את העתיד שלהן עם גברים עשירים.

נשים תומכות בתופעה של הכרויות לעשירים על מנת "לרפד" את עתידן –

איזו אישה אינה מעוניינת לגהץ ככל העולה על רוחה את כרטיס האשראי, לקנות רק מותגים, לא לבדוק כל שני וחמישי את מצב החשבון בבנק, ובאופן כללי להיות נטולת דאגות כלליות? ובכן, רובן יהיו בעד. אין כל עוררין על כך כי הכרויות לעשירים יבטיחו את העתיד הכלכלי שלכן, ויעשו אותו למאוד בטוח. כמו כל תחום, גם בתחום זה הרבה נשים תרות אחר גברים מיליונרים באתרי הכרויות שברשת האינטרנט כמו עיסוי בראשון לציון, כדי לשפר את מצבם הכלכלי, וכדי שלעולם הן לא ידעו עוד מחסור בכסף.

בכוחן של הכרויות לעשירים להזניק למעלה את איכות החיים שלכן –

על ידי הכרויות לעשירים נשים יוכלו ליהנות מאיכות חיים גבוהה ויציבה, שכוללת תכשיטים אקסקלוסיביים, נהיגה ברכבים מפוארים, או לחלופין עם נהג צמוד, יהלומים למכביר, הרי ידוע כי יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה, ארוחות במסעדות יוקרתיות, חופשות במקומות אקזוטיים בכל העולם, וכיוצא בזאת. כל הנשים חולמות בסתר לבן, מאז שעמדו על דעתן, למצוא גבר עשיר וכריזמטי, שיהיה אמון על חייהן, והן ירגישו ויחיו כמו מלכות אמתיות. כל זה בר יישום רק כאשר יוצאים עם גבר אמיד.

הכרויות לעשירים סוללות את הדרך לנשים –

השפל הכלכלי, בעולם כולו ואף במדינת ישראל, מדרבן את הנשים יותר ויותר לבחור כבני זוגן גברים עשירים. המון נשים מדמיינות מערכות יחסים כדוגמת אלו, אבל לא כולן מתרגמות את הדמיון לכדי מציאות, ובוחרות בדרך של הכרויות לעשירים. כל אישה ריאלית ובריאה בנפשה דואגת כאשר מצבה הכלכלי אינו מזהיר במיוחד. אף במידה ויש לכן זוגיות בריאה, חיובית, עם גבר חתיך ויפהפה, כאשר חסר כסף, הזוגיות צולעת וגוססת אט אט. מכל הנאמר לעיל בוודאי תבינו כי בחירת גבר עשיר מתעדפת את כל החסרונות הללו.