נערות ליווי בצפון

קוראים לי גוני, יותר נכון זה שם החיבה שהצמידו לי בעבודה של נערות ליווי בצפון. אני לא מתביישת בכלל במה שאני עושה, ולמעשה אני די גאה בזה, ואפילו ההורים שלי יודעים מה אני עושה למחייתי. בהתחלה הם כעסו, ואז הם השלימו עם המצב. בתקופה שלנו, בה כל בני האדם לחוצים, לגברים הרבה יותר קשה למצוא את הזמן ולהתחיל מערכת יחסים עם אישה, יש מאין. ולכן זה רק טבעי שהם מעדיפים ליצור קשר עם נערות ליווי בצפון, על מנת לפרוק את יצר המין שלהם, להשתחרר, כדבריהם.

הגברים של היום לא בוחלים בכל מראה של נערות ליווי בצפון. לא אכפת להם אם הן שחרחורות או שהן בלונדיניות, אם הן רזות או אם הן מלאות, ומה גודל החזה שלהן, לצורך העניין. אבל יש עדיין גברים שזה כן מזיז להם. הם מחפשים את המראה של "בת השכן". חשוב להם שנערת הליווי שלהם תיראה תמימה וצעירה, לא סקסית או מפתה יותר מדי, ולא משעממת מצד שני. וכזאת היא בדיוק אני. כל שאר הבנות בסוכנות הליווי שלי ממש מקנאות בי, כי לוח הזמנים שלי יותר עמוס משלהן, שאי אפשר בכלל להשוות.

אתם בוודאי חושבים שרק בחורים או שרק גברים אנונימיים נפגשים עם נערות ליווי בצפון. אז בטח תתפלאו לשמוע שעברו אצלי המון סלבריטאים, המון דמויות מפתח בממשלה, שאם הייתי פותחת פה, החיים שלהם בוודאי היו נהרסים כעת.

רציתי לספר לכם על מפגש שהיה לי עם סלבריטאי מאוד אהוב ומוערך ברחבי מדינת ישראל. הוא לא גילה לי איך קוראים לו בשיחת הטלפון הראשונית שלנו, ולכן לא חלמתי בכלל שמדובר בו. הוא הגיע יום אחד לדירה הדיסקרטית שלי בצפון, וביקש לבלות אתי לפחות חמש שעות. הייתי בטוחה שיהיה לנו מפגש מיני מנצח למן הרגע הראשון, ככלות הכול הרבה מבנות ישראל היו כבר אתו במיטה. אבל…

על ההתחלה הוא אמר לי – שומעת? אני רוצה שנשחק משחקי קופסה ואחר כך שנדבר, ונראה איך נמשיך מכאן. מוכת הלם, הסכמתי בנענוע ראש, והתחלנו לשחק מונופול. הוא היה ממש תחרותי, כאילו שהוא במשחק של החיים שלו, והאמת היא שפשוט נתתי לו לנצח. ככלות הכול – גבר חייב להרגיש שהוא גברי, זכר אלפא, שתמיד מנצח.

אחר כך עברנו לדיבורים. הוא סיפר לי דברים מדהימים על עצמו, ובעיקר על כמה שהוא בודד. בחיים לא חשבתי שמי שמוקף בכל כך הרבה אנשים יהיה בודד.

ואז עברנו לסקס. עם יד על הלב, זה היה ממש מאכזב. זה היה הסקס הכי גרוע שהיה לי בחיים. הוא דאג רק לעצמו, ממש סוציומט. החלטתי לקצר את הפגישה. מפורסם או לא, הוא עלה לי על כל העצבים, וממש הבנתי למה הוא בודד, כי הוא, כמו בסקס, דואג רק לעצמו…