שוגר בייבי

אתר הכרויות דיסקרטי, הכרויות דיסקרטיות

לצאת עם גבר אמיד, תוך כדי קבלת תמיכה כספית ממנו, נקרא בעברית צחה – שוגר בייבי. המון נשים מחפשות מערכות יחסים כאלו, בעיקר בשביל ליהנות מרמת חיים גבוהה. בעידן שמאופיין בקשיים כלכליים, במיוחד נוכח משבר הקורונה, שגבה המוני מובטלים, היכרות עם גברים מהאלפיון העליון נראית כתכנית מעולה לטווח הארוך, אשר מייתרת את בחירת בן הזוג על פי אופי, נראות חיצוני או לחלופין גיל.

בני זוג בתור שוגר בייבי מפגינים טעם אקסקלוסיבי –

אחד מן המאפיינים הבולטים של שוגר בייבי בא לידי ביטוי שהטעם שלו מתכתב מעולה עם המותגים והמוצרים הכי יוקרתיים, בפרט בגלל שהוא יכול להרשות לעצמו, ובין אם הוא נולד כזה או בין אם מדובר בטעם נרכש, בת זוגו רק מרוויחה מזה. מדובר על יתרון משמעותי, שנשים אשר בוחרות בגברים אמידים צריכות לקחת זאת בחשבון, בראייה כללית של הצלחה אל מול הפסד.

זוגיות עם שוגר בייבי מבטיחה לאישה עתיד יציב –

מאז שחר ההיסטוריה המניע לבחירת בן זוג היה לאו דווקא אהבה או רומנטיקה, כי אם חישוב כלכלי גרידא. נשים רבות מעדיפות לפתח קשר זוגי עם גברים עשירים, שיהיו שוגר בייבי שלהן, כיוון שכך הן יכולות להבטיח לעצמן עתיד ורוד, שבו מישהו ידאג לכל מחסורן ויפרנס אותן בנדיבות. אומרים הכל מכתוב, והרשות נתונה" – לא תמיד תוכלו לשלוט במושא האהבה שלכם. אך אם תתחברו לגבר תפרן וללא קריירה מזהירה, תהיו בטוחות ש"כאשר אין כסף – האהבה בורחת מהחלון".

מה עדיף – גבר קמצן וחסכן או שוגר בייבי?

במידה ובן הזוג שלך חוסך כמה ימים מכספו, כדי שתוכלו לצאת למסעדה, אין שום דבר רומנטי בזה, ויתרה מכך – זה מלחיץ ובוודאי גורם לרגשות אשמה. לעומת זאת, כאשר מקיימים קשר זוגי עם שוגר בייבי, אתן מסירות כל בעיה כלכלית מעל לבכם, מתוך ההבנה כי הכסף אינו האישיו פה, ולעולם לא יחסר לכן כלום, באופן כזב שיציאה למסעדה תהיה משוחררת, בלי סטרס, ועם המון הנאה.

בן זוג שוגר בייבי ירעיף עליכן מתנות חדשות לבקרים –

גברים עשירים לא יהססו לעולם לעשות הכול על מנת לפנק אתכן ולהרעיף עליכן מתנות, יקרות ככל שיהיו. למרות שיהיו אנשים שינסו לתייג אתכם ולתת לכם הרגשה רעה, אם תאמינו במניעים ובדרך שלכן, תיהנו מכל היתרונות שמציע לכן שוגר בייבי.